bet365 Sports offers a bonus of 100% up to £/$200 bet365 Sports – 100% Deposit Welcome Bonus Find instructions on getting your bet365 Offer Code and this sports bonus.

Media

logo-gazeta-wyborczaGazeta Wyborcza jest najchętniej kupowaną i czytaną opiniotwórczą gazetą w Polsce. „Wyborcza” to rzetelne źródło wiedzy dla czytelników i ważna płaszczyzna debaty publicznej. Jest ceniona i nagradzana za jakość dziennikarstwa, innowacyjność oraz za zaangażowanie społeczne i wspieranie najważniejszych ogólnopolskich i lokalnych akcji. Informuje, komentuje, pobudza do dyskusji. Szybko się zmienia, tak jak szybko zmienia się dziś nasze życie i rynek mediów. Ma swoich wiernych czytelników i zagorzałych przeciwników. Bo „Nam nie jest wszystko jedno”.


logo-radio-lodz

Polskie Radio Łódź jest najstarszą rozgłośnią w Łodzi, od 80 lat codziennie uczestniczy w życiu miasta i regionu.
Planując program chcemy być jak najbliżej mieszkańców towarzysząc im w pracy, wypoczynku i zabawie. Patronujemy najważniejszym wydarzeniom w mieście i regionie. Cechuje nas rzetelna, szybka informacja z kraju i ze świata, rozrywka, bieżące informacje o wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Jesteśmy jedyną rozgłośnią o tak bogatej ramówce programowej: na naszej antenie gości dobra muzyka, informacja, reportaż, audycje tematyczne, powieść, poezja, film, różnorodne formy zabawy ze słuchaczami (konkursy, zgadywanki, listy przebojów) – sympatyczny kontakt interaktywny. Nadajemy na następujących częstotliwościach:
– 99,2 MHz w Łodzi
– 96,7 MHz w Sieradzu
– 104 MHz w Wieruszowie


logo_maratonczyk

Portal MARATOŃCZYK.PL jest jednym z największych serwisów biegowych w Polsce. Powstał w 2004 roku, tworzony jest przez biegaczy dla biegaczy. Celem naszej działalności jest informowanie czytelników o wszystkich bieżących zawodach i wydarzeniach dotyczących tej dyscypliny jakie odbywają się w Polsce. Tematem przewodnim jest bieganie. Ponieważ biegacze to osoby uprawiające jednocześnie wiele różnych dyscyplin sportowych, dlatego wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i piszemy także o biegach narciarskich, triatlonach, biegach i rajdach na orientację, rajdach rowerowych a nawet wyprawach wysokogórskich. Publikujemy kalendarz imprez, wyniki, relacje, zdjęcia. Dodatkowo można znaleźć w portalu porady dotyczące zdrowia i treningu a także ciekawostki ze sportowego świata oraz forum dla biegaczy.


logo-maratony

Portal MaratonyPolskie.PL jest najstarszym, nieprzerwanie funkcjonującym Polskim wydawnictwem elektronicznym poświęconym tematyce biegów. Na rynku pojawiliśmy się w grudniu 1999 roku, a więc jeszcze w ubiegłym stuleciu!
Funkcjonujemy na styku sympatyków biegania i organizatorów imprez biegowych. Naszą misją jest dostarczania rzetelnych oraz wyczerpujących informacji na temat świata biegów – imprez, wydarzeń, produktów, akcji społecznych.
Portal MaratonyPolskie.PL jest liderem rynku w segmencie elektronicznych mediów biegowych. Miesięcznie notujemy średnio 100-130 tysięcy wizyt emitując jednocześnie dziennie 80-130 tysięcy podstron. Czas średni spędzany dziennie przez statystycznego czytelnika w portalu to 15 minut, co plasuje nas wysoko w rankingach lojalnościowych wydawnictw elektronicznych.


logo_biegampolodzi

Serwis biegampolodzi.pl powstał w 2010 roku i bardzo szybko stał się podstawowym źródłem informacji związanych z bieganiem, nordic walking, traiathlonem zarówno dla amatorów jak i zawodowców. Przykładamy szczególną wagę do zamieszczania aktualnych informacji o imprezach w regionie Łódzkim oraz obszernych relacji i wyników z nich. Jednym z najważniejszych działów Serwisu jest kalendarz, który jest na bieżąco aktualizowany o imprezy rozgrywane na terenie województwa łódzkiego.

logo_latajznami

Portal Latajznami.pl wystartował 1 stycznia 2006 roku. Znajdziesz tu informacje niezbędne w czasie podróży lotniczych i podczas przygotowań do lotu samolotem. Serwis internetowy Latajznami.pl skierowany jest do osób, które poszukują informacji nt. turystyki lotniczej.

©2014-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone - LCJRun.pl. Wykonanie: AktywnaStrona.pl - Nowoczesne strony internetowe