bet365 Sports offers a bonus of 100% up to £/$200 bet365 Sports – 100% Deposit Welcome Bonus Find instructions on getting your bet365 Offer Code and this sports bonus.

Partnerzy


galeria_podstawoweGaleria Łódzka
to nowoczesne, istniejące od 2002 roku centrum handlowe o powierzchni handlowej 45.000 m2. Na jej 3 kondygnacjach mieści się aż 160 sklepów, butików, kawiarni i restauracji. Połączony z pasażem 4-poziomowy, zadaszony parking może pomieścić 1400 samochodów. Galeria jest zlokalizowana przy Alei Piłsudskiego – w bezpośrednim sąsiedztwie najsłynniejszej ulicy Łodzi – ulicy Piotrkowskiej. Swoją architekturą i kolorystyką nawiązuje do okolicznych budynków pofabrycznych, choć jest to całkowicie nowa konstrukcja. 3. poziomowy budynek galerii handlowej, świetnie komponujący się z resztą miasta, jest wybudowany w kształcie litery „L”.

 

logo-veraVera Sport w zestawach startowych dla uczestników biegu i marszy przygotuje dedykowane Freepassy, które pozwolą spędzić cały dzień za darmo w największym centrum sportu w mieście. Zaproszenie obejmuje wszystkie zajęcia fitness, nowoczesną strefę Cardio&Wzmacnianie a także możliwość korzystania z pierwszego w Polsce Centrum Przygotowania Motorycznego z bieżnią i torami tartanowymi.  VeraSport to także bogata oferta zajęć dla dzieci – judo, capoeira, zajęcia taneczne czy piłka nożna. Mali biegacze będą mogli przekonać się jak fajnie można spędzić czas w klubie odbierając po biegu swoje nagrody. Nagrody od VeraSport oczywiście będą czekały także dla najlepszych łodzian i dla najlepszych drużyn.

Biuro Tłumaczy Przysięgłych Agata Andrzejewskalogo-agata świadczy usługi tłumaczeń pisemnych i ustnych w zakresie większości jeżyków europejskich i pozaeuropejskich od ponad 10 lat. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i nieprzysięgłe specjalistyczne. Biuro mieści się w centrum Łodzi, ale współpracujemy z tłumaczami z całej Polski. Choć firma nie należy do żadnej sieci i od początku prowadzona jest i zarządzana wyłącznie przez właścicielkę – tłumacza przysięgłego języka angielskiego  – mającą nadzór merytoryczny nad wszelkimi prowadzonymi projektami, to gama klientów, którzy nam zaufali jest niezwykle szeroka. Obsługujemy bowiem zarówno duże polskie firmy, międzynarodowe koncerny i organy administracji publicznej jak i klientów indywidualnych. Firma może pochwalić się realizacjami dla takich firm jak Nordea Bank AB SA, AT Kaerney, Tate & Lyle, infosys, YKK, Hugo Boss, Indesit, Dell,Rainbow Tours, Smart7.pl, PGE. Fachowy personel biura, doświadczeni i solidni tłumacze to gwarancja zadowolenia naszych Klientów. Nasze priorytety zawodowe to terminowość, rzetelność, pełna poufność ale również elastyczność i zaangażowanie w realizowane zlecenie.

truchtTrucht – sklep stacjonarny i internetowy, który w swojej ofercie posiada sprzęt dla biegaczy i triathlonistów. Trucht to jednak przede wszystkim miejsce spotkań miłośników sportu, który powstał z myślą wprowadzenia do Łodzi nowej jakości biegania oraz szerzenia zdrowego trybu życia. Dodatkowo przy sklepie działa kawiarnia, w której serwowane są świeżo wyciskane soki z warzyw i owoców oraz świeżo mielona kawa. Sklep działa w ramach projektu OFF Piotrkowska, w samym centrum kulturalnym miasta. Założyciele Truchtu organizują także treningi biegowe, warsztaty i spotkania o tematyce sportowej, na których biegacze mogą wymienić się doświadczeniami, porozmawiać oraz uzyskać porady specjalistów.


efektima logoEfektima to polska firma kosmetyczna założona w 2000 roku. Specjalizuje się w kosmetykach przeciwstarzeniowych dla kobiet i mężczyzn oraz w specjalistycznych kuracjach do ciała. Produkty firmy skierowane są przede wszystkim do osób, których skóra wymaga bardziej intensywnej pielęgnacji oraz zapobiegania negatywnym skutkom, jakie wywiera przemijający czas. Firma z wielkim zainteresowaniem śledzi najnowsze osiągnięcia i tendencje w kosmetyce światowej, wykorzystując do swojej produkcji wszystkie najnowsze i skuteczne w walce z czasem surowce. Oferowane kosmetyki podlegają testom dermatologicznym i aplikacyjnym, co pozwala twierdzić, iż wszystkie produkty wykazują sprawdzoną jakość i wysoką skuteczność.

©2014-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone - LCJRun.pl. Wykonanie: AktywnaStrona.pl - Nowoczesne strony internetowe